Skip to content

Velkommen tilLeithe Elektro

Om Leithe Elektro AS​

Leithe Elektro er en veletablert elektrobedrift i Lørenskog som har holdt på i siden 2002. Vi utvikler og ferdigstiller alle typer anlegg for industri, næringsliv og boligmarked, og har også en rekke oppdrag for privatkunder.

Vi møter alle våre kunder med respekt, og stiller store krav til oss selv. Vi samarbeider med en rekke entreprenører og byggherrer, som igjen setter store krav til punktlighet, kalkyler, utførelse, kvalitetssikring og dokumentasjon. Dette tar vi med oss i alle oppdrag.

Våre dyktige montører benytter moderne instrumenter for test, og dokumentasjon av de elektriske installasjonenes funksjon og kvalitet.

Vårt team

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03742-2

Vegar Sandvik

Daglig leder & Prosjektleder

Telefon: +47 924 84 001
E-post: vegar@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03592-2

Kjell Erik Aulie

Installatør & prosjektleder

Telefon: +47 924 84 004
E-post: ke@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03632-2

Kristian Aulie Ronten

Serviceelektriker

Telefon: +47 928 88 222
E-post: kristian@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03601-2

Alexander Borgersen

Serviceelektriker

Telefon: +47 407 61 755
E-post: alexander@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03690-2

Kim Eriksen

Serviceelektriker

Telefon: +47 413 86 243
E-post: kim@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03711-2

Tim Robin Frick

Serviceelektriker

Telefon: +47 405 52 972
E-post: tim@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03721-2

Christoffer Smidt

Serviceelektriker

Telefon: +47 413 74 772
E-post: christoffer@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03638-2

Sander Tjøgersen

Serviceelektriker

Telefon: +47 412 39 685
E-post: sander@leithe-elektro.no

Lightvision - Leithe Electro - Portrett-03658-2-3

Anders Slydal

Lærling

Telefon: +47 971 04 065
E-post: anders@leithe-elektro.no

Bestill elektriker

Fyll ut skjemaet under så svarer vi deg innen 24 timer

Nelfo-300x300-1
Ansvarsrett_logo_rgb_stor
dsb_vert_ORANGE
Nkom

Ditt personvern er ivaretatt: Alle skjemadata krypteres over en sikker tilkobling. Ved å trykke på knappen godkjenner du å dele ditt skjemasvar med Leithe Elektro AS